Kód: 214

Svatební kytice

2 990 Kč
Momentálně nedostupné

Kytice pro nevěstu je velká věc a rozhodně musí být perfektní. To se jistě shodneme, ale co kdyby k tomu byla ještě super krásná, ekologická, nezvadla před obědem a vydržela opravdu napořád?

Kategorie: Papírové květiny
Hmotnost: 1 kg

Budete raději když vaše květy neprocestují kus světa a rozkvetou bez zbytečných postřiků? Papírové květy vám po svatbě vydrží pořád stejně krásné, nehrozí jejich zvadnutí během pár hodin a věřte, že se vaši hosté budou muset podívat opravdu zblízka, aby vám uvěřili, že se jedná o květy papírové. A jako bonus ji je můžete objednat týdny před svatbou a mít tak v den svatby o starost méně.

 

Celkem pro vás vyrobím kytici z 15 květů (růží, gerber a jiřinek), uvázanou do šířky cca 25 cm, pro lepší představu se mrkněte na fotky.

 

Vybranou barvu této kytice prosím připište do poznámky k objednávce, ráda vám pošlu vzorky předem. Anebo mi rovnou napište e-mail a můžeme společně vybrat i další květinovou svatební výzdobu - dekorace na stůl, do vlasů, menší kytičku pro maminku nebo družičky - ozvěte se mi. Více inspirace můžete najít i v článku - Svatba a papírové květiny.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení