Svatební kytice

Kytice pro nevěstu je velká věc a rozhodně musí být perfektní. To se jistě shodneme, ale co kdyby k tomu byla ještě super krásná, ekologická, nezvadla před obědem a vydržela opravdu napořád?

Dostupnost Vyrobím pro vás / odesílám do 10 dnů
2 990 Kč
Svatební kytice
svatebni kytice
Tip od Eli

Budete raději když vaše květy neprocestují kus světa a rozkvetou bez zbytečných postřiků? Papírové květy vám po svatbě vydrží pořád stejně krásné, nehrozí jejich zvadnutí během pár hodin a věřte, že se vaši hosté budou muset podívat opravdu zblízka, aby vám uvěřili, že se jedná o květy papírové. A jako bonus ji je můžete objednat týdny před svatbou a mít tak v den svatby o starost méně.

 

Celkem pro vás vyrobím kytici z 15 květů (růží, gerber a jiřinek), uvázanou do šířky cca 25 cm, pro lepší představu se mrkněte na fotky.

 

Vybranou barvu této kytice prosím připište do poznámky k objednávce, ráda vám pošlu vzorky předem. Anebo mi rovnou napište e-mail a můžeme společně vybrat i další květinovou svatební výzdobu - dekorace na stůl, do vlasů, menší kytičku pro maminku nebo družičky - ozvěte se mi. Více inspirace můžete najít i v článku - Svatba a papírové květiny.