Z důvodu nadcházejícího porodu a prvních týdnů s miminkem je aktuálně možnost objednávání papírových květin pozastavena. Samolepky můžete objednávat do cca poloviny února. Předpokládané znovuotevření eshopu v březnu/dubnu 2022. Děkuji za pochopení
kala papirova
Papírové kaly
99 Kč

Kaly jsou oblíbené pro své nádherné, velké a zajímavě tvarované květy. Některé druhy kvetou v zimě, jiné v létě. Ovšem ty papírové ... tak ty kvetou celoročně!

Momentálně nedostupné 
Kód: 266
svatebni kytice
Svatební kytice
2 990 Kč
2 790 Kč
(–7 %)

Kytice pro nevěstu je velká věc a rozhodně musí být perfektní. To se jistě shodneme, ale co kdyby k tomu byla ještě super krásná, ekologická, nezvadla před obědem a vydržela opravdu napořád?

Momentálně nedostupné 
Kód: 214
papirove pivonky
Kytice pivoněk
1 490 Kč

Pivoňky a jejich květy jsou jistě ukázkou krásy přírody, ale jak víte, velmi rychle uvadnou a pak abyste čekali zase rok ... kytice papírových pivoněk vydrží neduhy počasí a není třeba postřiků - bude vám dělat radost stále a celé roky.

Momentálně nedostupné 
Kód: 213
levandule
Papírová levandule
od 35 Kč

Procházka levandulovým polem, taková krása všude kolem .. koutek s nádechem Provance můžete mít doma a není nutné tuto fialovou krásku vozit z daleka.

Momentálně nedostupné 
Kód: 218/1KS
papirova kvetina
Jiřinka a levandule
199 Kč

Jiřina, chryzantéma nebo chrpa? To těžko říct ... u papírových květin jde spíš o pocit, když se na ně zadíváte, a tak nějak je vám během chvilky hezky. A co víc! Napořád, žádné vadnutí, žádné zalévání, jen radost.

Momentálně nedostupné 
Kód: 212
papirova pivonka
Papírová pivoňka
135 Kč

Papírová pivoňka krásně doplní váš pracovní koutek nebo jídelní stůl. A to napořád, protože tato kráska neuvadne.

Momentálně nedostupné 
Kód: 206
6 položek celkem