O Eli.ART

ZAJÍMÁ VÁS, KDO PRO VÁS KVĚTY ANEBO SAMOLEPKY BUDE VYRÁBĚT?

 

Ráda vás poznávám (alespoň takto virtuálně), jmenuji se Eliška a pod značkou Eli.ART si žiju svůj sen plný tvoření a radosti. Mate-li chuť se mnou strávit pár chvil, dám vám na řádcích níže nahlédnout do svého života a plánů.

 

Ruční výroba se táhne linií žen v mé rodině již po desetiletí a není tak divu, že neposedné ruce a hlava plná nápadů neminula ani mě.

 

A jsem za to ráda, protože tvořit a vědět, že moje výrobky vykouzlí jejich novým majitelkám na tváři úsměv pokaždé, když o ně u sebe doma zavadí pohledem, je jednoduše parádní.

 

Jak to tak u tvůrců bývá, jedna technika mi není dost, a proto u mě najdete (možná na první pohled nesmyslnou) kombinaci nabídky samolepek a květin. Ale proč vlastně nesmyslnou?! Věřím, že díky této rozmanitosti si vyberete, co je vašemu srdci nejbližší anebo vás možná okouzlí obě moje "specializace".

 

A co dělám, když zrovna nevyrábím nebo se nenechávám strhnout inspirací a nevymýšlím, co nového se z kreativního světa chci naučit? Miluju procházky lesem, práci na domečku s mým mužem, lenošení se zmrzlinou, koukání na bouřku a sjíždění tobogánů :)

 

Budu velmi ráda a vděčná, pokud se tu porozhlédnete a nějaký výrobek z mé dílny si zamilujete. Pro samolepky klikněte SEM a květy najdete ZDE. 

 

Děkuji za váš čas a podporu!

 

Eliška

 

 

fotostena-atelier