O mně

Ráda Vás poznávám (alespoň takto virtuálně), jmenuji se Eliška a pod značkou Eli.ART si žiju svůj sen plný tvoření a radosti. Mate-li chuť se mnou strávit pár minut, dám Vám na řádcích níže nahlédnout do svého života a plánů.

 

K papíru tíhnu již nějakou dobu, před několika lety jsem dostala od kamarádky sadu na techniku quilling, kterou to celé začalo. Absolutně jsem neměla potuchy, o co se jedná a jak z proužku papíru udělat 3D objekt nebo obrázek. České stránky, které se touto technikou zabývaly, nenabízely žádné výrobky motivující trávit hodiny a hodiny motáním proužků papíru...

 

 

Po pár měsících jsem narazila na tureckou quillingovou umělkyni – Sena Runa – a její překrásná, nebojím se říct, umělecká díla. Právě díky ní a jiným zkušenější zahraničním quillingářkám jsem motání proužků propadla a začala jsem zkoušet, jaké jsou možnosti.

 

 

S novým členem domácnosti - řezacím plotterem - přišla éra hrnečků s nápisy a obrázky na přání a hrnky, které se od té doby protočily u mě v pracovně, se počítají na stovky. Už se blížíme do současnosti, kdy jsem se zamilovala do výroby papírových květin, fotostěn a dalších dekorací.

 

 

Po několika měsících tréninku a zlepšovaní techniky a celkového vzhledu květin jsem začala tento produkt nabízet širší veřejnosti (a taky se mi doma ty květy podezřele rychle hromadí, protože jejich výroba je dosti návyková). Nejprve na Instagramu, ale protože i mně osobně se lépe vybírá a nakupuje přes web, vzniknul tento eshop, který přehledně sjednocuje moji tvorbu.

 

 

Svoji pracovnu plnou již hotových květin, odstřižků a nepřeberného množství dalšího materiálu mám v našem domečku kousek za Prahou. Pokud si tak budete přát, ráda Vám pomůžu květiny ode mě na Vaší akci, svatbě nebo doma nachystat a nainstalovat. Protože ale instalace papírových květin není velká věda, zvládnete ji krásně sami. Pošlu Vám perfektně zabalenou krabici plnou květinového štěstí a při instalaci se krásně kreativně vyřádíte.

 

 

Budu velmi ráda a vděčná, pokud se tu porozhlédnete a papírovým květinám propadnete stejně jako já... Možná plánujete svatbu nebo oslavu? Máte prázdné místo na stěně nad pohovkou nebo u dětí v pokojíčku? Nakoukněte na blog, inspirujete se nebo si vyberte z již hotových setů.

 

 

Děkuji za Váš čas a podporu!

 

 

fotostena-atelier