O Eli.ART

ZAJÍMÁ VÁS, KDO VAŠE PAPÍROVÉ KVĚTY BUDE VYRÁBĚT?

 

Ráda Vás poznávám (alespoň takto virtuálně), jmenuji se Eliška a pod značkou Eli.ART si žiju svůj sen plný tvoření a radosti. Mate-li chuť se mnou strávit pár minut, dám Vám na řádcích níže nahlédnout do svého života a plánů.

 

K papíru tíhnu již nějakou dobu, před několika lety jsem dostala od kamarádky sadu na techniku quilling, kterou to celé začalo. Absolutně jsem neměla potuchy, o co se jedná a jak z proužku papíru udělat 3D objekt nebo obrázek. České stránky, které se touto technikou zabývaly, nenabízely žádné výrobky motivující trávit hodiny a hodiny motáním proužků papíru...

 

 

Po pár měsících jsem narazila na tureckou quillingovou umělkyni – Sena Runa – a její překrásná, nebojím se říct, umělecká díla. Právě díky ní a jiným zkušenější zahraničním quillingářkám jsem motání proužků propadla a začala jsem zkoušet, jaké jsou možnosti.

 

 

S novým členem domácnosti - řezacím plotterem - přišla éra hrnečků s nápisy a obrázky na přání a hrnky, které se od té doby protočily u mě v pracovně, se počítají na stovky. Už se blížíme do současnosti, kdy jsem se zamilovala do výroby papírových květin, fotostěn a dalších dekorací.

 

 

Po několika měsících tréninku a zlepšovaní techniky a celkového vzhledu květin jsem je začala nabízet širší veřejnosti (a taky se mi doma ty květy podezřele rychle hromadí, protože jejich výroba je dosti návyková). Nejprve na Instagramu, ale protože i mně osobně se lépe vybírá a nakupuje přes web, vzniknul tento eshop, který přehledně sjednocuje moji tvorbu.

 

 

Svoji pracovnu plnou již hotových květin, odstřižků a nepřeberného množství dalšího materiálu mám v našem domečku kousek za Prahou. Pokud si tak budete přát, ráda Vám pomůžu květiny ode mě na Vaší akci, svatbě nebo doma nachystat a nainstalovat. Protože ale instalace papírových květin není velká věda, zvládnete ji krásně sami. Pošlu Vám perfektně zabalenou krabici plnou květinového štěstí a při instalaci se krásně kreativně vyřádíte.

 

 

Budu velmi ráda a vděčná, pokud se tu porozhlédnete a papírovým květinám propadnete stejně jako já... Možná plánujete svatbu nebo oslavu? Máte prázdné místo na stěně nad pohovkou nebo u dětí v pokojíčku? Nakoukněte na blog, inspirujete se nebo si vyberte z již hotových setů papírových květin.

 

 

Děkuji za Váš čas a podporu!

 

Eliška

 

 

fotostena-atelier