O Eli.ART

ZAJÍMÁ VÁS, KDO PRO VÁS KVĚTY ANEBO SAMOLEPKY BUDE VYRÁBĚT?

 

Ráda vás poznávám (alespoň takto virtuálně), jmenuji se Eliška a pod značkou Eli.ART si žiju svůj sen plný tvoření a radosti. Mate-li chuť se mnou strávit pár chvil, dám vám na řádcích níže nahlédnout do svého života a plánů.

 

Ruční výroba se táhne linií žen v mé rodině již po desetiletí a není tak divu, že neposedné ruce a hlava plná nápadů neminula ani mě.

 

A jsem za to ráda, protože tvořit a vědět, že moje výrobky vykouzlí jejich novým majitelkám na tváři úsměv pokaždé, když o ně u sebe doma zavadí pohledem, je jednoduše parádní.

 

Jak to tak u tvůrců bývá, jedna technika mi není dost, a proto u mě najdete (možná na první pohled nesmyslnou) kombinaci nabídky samolepek a květin. Ale proč vlastně nesmyslnou?! Věřím, že díky této rozmanitosti si vyberete, co je vašemu srdci nejbližší anebo vás možná okouzlí obě moje "specializace".

 

A co dělám, když zrovna nevyrábím nebo se nenechávám strhnout inspirací a nevymýšlím, co nového se z kreativního světa chci naučit? Miluju procházky lesem, práci na domečku s mým mužem, lenošení se zmrzlinou, koukání na bouřku a sjíždění tobogánů :)

 

Budu velmi ráda a vděčná, pokud se tu porozhlédnete a nějaký výrobek z mé dílny si zamilujete. Pro samolepky klikněte SEM a květy najdete ZDE. 

 

Děkuji za váš čas a podporu!

 

Eliška

 

 

fotostena-atelier

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení