Svatba

Jak papírové květiny využít na svatbě?

 

Svatební den a jeho nezapomenutelnou atmosféru jistě tvoří hlavně zamilovaní budoucí novomanželé a jejich nejbližší. Ale co si budeme povídat, bez květin a dekorací se málokterá svatba obejde. Jak by tedy papírové květiny mohly vyzdobit právě vaši svatbu?

Fotokoutek

Svatební fotky jsou parádní vzpomínkou na váš den D a vždy se kolem nich odehrává velká část plánování a chystání předem. Papírové květiny vám dokáží vykouzlit nádherný fotokoutek. Ať už se bude jednat o květinovou fotostěnu, která je parádním fotopozadím pro skupinky i páry. Možná se vám více líbí menší květy, pak se neváhejte podívat na fotorámy.

Kyti stěny i rámy nabízím v mnoha barvách, také vám je ráda vyrobím přímo v barvách vaší svatby. Domluvíme společně pronájem, dopravu i instalaci. Vše pro váš klid a pohodu. Ve svatební den je stresu kolem příprav až až. Při spolupráci se mnou se můžete spolehnout nejen na krásné papírové květy, ale také dochvilnost, preciznost a vstřícnost.

 

Dekorace na svatební tabuli nebo sweetbar

Květy z papíru můžete vyzdobit samotnou svatební tabuli - buď v podobě jednotlivých květů či menších kytic ve váze. Samotnou svatební disciplínou jsou jmenovky, někdo zvolí jednodušší papírové ... co kdyby ale jmenovka mohla být zároveň dárek pro svatebčany? Růžičková jmenovka nejen poslouží při hledání svého místa při slavnostním obědě, ale zároveň si ji každý může odnést domů a při pohledu na ni si vzpomenout na tu skvělou svíčkovou nebo výtečnou knedlíčkovou polévku.

 

Svatební kytice

Vyberte si barevnou kombinaci a nechte mi volnou ruku ... najděte si fotky živých kytic ... dejte mi vědět, jaký druh květin milujete .. jsou to růže nebo pivoňky? Plánujete levandulovou svatbu? Je tolik možností, ale věřím, že vy víte, jakou kytici si přejete. A přesně takovou mít i budete.

Kytice pro nevěstu je velká věc a rozhodně závazek pro mě, protože taková svatební kytice musí být perfektní.

Plánujete svatbu brzy na jaře a milujete pivoňky nebo chystáte zimní svatbu, ale toužíte po slunečnicích? Budete raději když vaše květy neprocestují kus světa a rozkvetou bez zbytečných postřiků? Papírové květy vám po svatbě vydrží pořád stejně krásné, nehrozí jejich zvadnutí během pár hodin a věřte, že se vaši hosté budou muset podívat opravdu zblízka, aby vám uvěřili, že se jedná o květy papírové. Kytici z gerber a růží si můžete prohlednout a objednat ZDE.

Menší dekorace

S nejlepšími nápady vždy přijdete vy samy, proto mi určitě napište, pokud se vám papírové květy líbí a už máte vymyšleno, jak je na svatbě využít. Společně vše probereme, zašlu vám vzorky, najdeme nejhezčí barvy, případně se sejdeme osobně a věřím, že budete spokojená! Květy z papíru jsou okouzující a není důvod, proč jimi nenechat rozkvést váš svatební den.

 

Výhody

 

Velkou přidanou hodnotou je opravdová trvanlivost a stálost, květy vydrží krásné po celý svatební den, dokonce si je můžete zařídit několik dnů před dnem D, tedy odpadá dovoz na poslední chvíli a strach, že se něco pokazí a svatba bude zcela bez květin.

Nemusíte řešit dostatek vody, květy z papíru nezvadnou, ať se ocitnou jakkoliv moc na suchu nebo na přímém sluníčku po delší dobu.

Nezávislost na sezóně a podporu české značky jsem již zmiňovala. Osobně ráda podporuji lokální květinové farmy, ale pokud tato možnost není, papír je ideální alternativou.

Můj tip: Papírová kytice potěší nevěsty alergičky, protože ač se snažím květy co nejvíce přiblížit realitě, tak pyl na nich nehledejte.