Samolepky Oblečení - Doplňky

Udržte si přehled a pořádek ve všech vašich doplňcích s praktickými bezpodkladovými samolepkami.

Perfektní pro snadné hledání v šuplících dětské skříně a boxech na oblečení.

Proč si je zamilujete vy i vaše děti?

  • Žádné další ztrácení času hledáním ponožek nebo čepic!
  • Podpora samostatnosti: Děti se rády zapojují do každodenních činností a samolepky jim pomohou naučit se, kde najdou daný druh oblečení. To podporuje jejich nezávislost a sebedůvěru.
  • Funkční design: Samolepky jsou navrženy tak, aby byly nejen praktické, ale také vizuálně jednoduché a mohly doplnit každý pokojíček. Jednoduché zobrazení oblečení dodá dětskému pokojíčku stylový prvek.

Nezapomeňte si projít všechny produkty v kategorii ORGANIZACE OBLEČENÍ.

Barva
Druh
Velikost/šířka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Vyrobím pro vás / odesílám do 7 dnů Zvolte variantu
25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč 25 Kč 35 Kč 45 Kč od 25 Kč
Samolepky Oblečení - Doplňky
piktogramy obleceni
Novinka

Přineste systém a styl do organizace oblečení a doplňků ve vaší domácnosti. Tyto vyřezávané samolepky bez podkladu jsou ideální pro označení všeho od bot po čepice, což zjednodušuje každodenní výběr oblečení a podporuje nezávislost u dětí.

Snadná aplikace a univerzální použití

Díky videonávodu a přiložené transfer fólii je aplikace nálepek snadná a rychlá. Piktogramy může nalepit na všechny hladké povrchy - plastové boxy, papírové krabice nebo dřevěné šuplíky

Odolnost a snadná údržba

Díky vysoce kvalitní PVC folii jsou samolepky vyrobené tak, aby odolaly časté manipulaci, běžnému úklidu i dětským ručkám. Bílá nebo černá barva zůstává stálá a nebledne. Nálepky na povrchu perfektně drží, což je činí ideální volbou pro domácnosti s dětmi.

Podpora sebeobsluhy u dětí

Učení dětí samostatnosti a zodpovědnosti za jejich věci je klíčové. Obrázkové samolepky pomůžou těm mladším snadno rozpoznat a správně umístit jejich oblečení a doplňky, což zjednodušuje jejich každodenní rutinu a podporuje jejich sebeobsluhu.

nalepky-piktogramy-deti
samolepky-na-boxy-s-oblecenim

Parametry nálepek na boxy s oblečením:

Materiál: Matná PVC samolepící folie

Velikost/šířka samolepky: Objednaná velikost určuje šířku největší samolepky ze všech objednaných. 5, 6 nebo 8cm.

Druhy oblečení: Boty žabky, boty zimní, brýle, bryndák, čepice, kšiltovka, ponožky, rukavice, šála

Umístění samolepek: Na jakýkoliv hladký povrch - plastové nebo papírové krabice, dřevěné šuplíky. Snadné přelepení díky videonávodu.

 

Pro výrobu samolepek v jiné barvě, velikosti nebo designu mi neváhejte napsat.

Objednejte si obrázkové samolepky s různými druhy oblečení a zažijte, jak může být každodenní organizace jednoduchá a elegantní.