Hrneček Madeleine

Hrnecek-na-prani

 

Jednu krásnou jarní neděli jsem se vydala do Slaného, abych navštívila a po několika měsících virtuálního psaní konečně osobně poznala Markét. Markéta je úžasná silná ženská, která má parádní životní vize a plány. Vlastní fotoateliér, slibně se rozjíždějící základnu nadšených a vracejících se zákaznic a eshop s oblečením jako bonus.

 

Slušné vychování (na návštevu se nechodí s prázdnýma rukama, víme...) a moje obliba v dávání dárků mi nedala spát a pár dní jsem vymýšlela, jak Markét překvapit a udělat jí radost. Mám teď hrnečkové období, a tak jsem se rozhodla proměnit Markétino logo v polep na hrneček. Jak se mi to povedlo můžete posoudit na fotkách níže. Markétino nadšení a překvapení byl super a jsem moc ráda, že jsem se hrnečkem trefila do jejího vkusu.

 

A teď už víte, že ve Slaném není jen bazén, ale i super útulný fotoateliér, kde Vám Markét nafotí rodinné, párové i portrétové fotky. Fotit se můžete i s papírovými růžičkami mojí výroby. Více v tomto článku - Photo Madeleine.

 

Hrnecek-logo

 

Logo-madeleine

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení