Photo Madeleine

MZ Fotodoplněk

Plnění si svých snů je pro mě jeden ze smyslů života. Snít, makat a pak se radovat z výsledku. Dosažení snu popsáno v jedné větě. Mnohdy se však za splněním snu schovávájí roky a roky práce spolu s pády až na dno. Za mě je velmi důležité mít kolem sebe lidi, kteří Vás ze dna pozvednou a pomůžou Vám si opět popoletět k vrcholu. Nejčastěji to bude rodina, ale někdy narazíte, možná až omylem (nebo osudem:) na lidi, kteří Vám dodají sílu v tu chvíli, kdy ji zoufale potřebujete.

 

V lednu 2019 jsem měla šanci se podílet a malinko pomoci ke splnění snu Markétě, profesionální fotografce, která se rozhodla mít vlastní fotoateliér a dře dnem i nocí, aby to byl v širokém okolí ten nejpříjemnější. Ateliér, ze kterého i ti nejzarytější odpůrci vlastních fotek budou odcházet z hezkým pocitem a krásnými fotkami.

 

Pro Markétu jsem vyrobila trio růžiček ve smetanové, růžové a šedé barvě.

 

Pokud jste z okolí Slaného a toužíte po profi fotkách, určitě mrkněte na Markéty profil - Markéta Závůrková - Photo Madeleine.

 

 

Již vymýšlíme, jak dále půjdou papírové květy jako profi fotorekvizity využít. Tedy další článek brzy!

 

Profi foto 1

 

Profi foto 2

 

Těhotenské focení

 

Foto dekorace_1

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení