Kód: 71

Vánoční hvězda

450 Kč
Skladem

Vánoční hvězda je jasným symbolem Vánoc, ale pokud jste marní v zalévání nebo Vás napadá originální vánoční dekorace bytu, kde živá vánoční hvězda nepůjde využít, mám pro Vás řešení. A jak jinak než z papíru.

Kategorie: Sety květin

Set se skládá ze 3 papírových vánočních hvězd v červeno-bílé kombinaci se zlatými detaily a z pár listů. Set může být základem pro Vánoční fotostěnu na firemním večírku (pro více kusů či přímo výrobu fotostěny mi neváhejte napsat) nebo jako dekorace vánočně vyzdobeného bytu.

 

V setu najdete:

3x Vánoční hvězda (průměr 25 cm)

3x Listy v zelené barvě

 

Celkově tedy set poskládaný obdobně jako na foto bude mít v průměru 50 cm.

 

Materiál květin je papír vyšší gramáže a pár kapek lepidla. Každý okvětní lístek je ručně malovaný zlatou linkou a tři zlaté korálky jako střed jsou již jen třešňičkou na dortu. Nebo snad spíš třešničkou na vánočním cukroví?

 

Všechny květy mají na zadní straně háček na zavěšení. Pro jejich snadnou instalaci Vám zašlu i samolepicí háčky a pro uchycení listů žvýkačkovou hmotu.

 

Jako inspirace k aranžování Vám může posloužit fotka, jak jsem květy poskládala já, ale kreativitě se meze nekladou a nebojte se vymyslet originální uspořádání. Přesně takové, jaké Vám a dekorovanému prostoru bude vyhovovat.

 

Potřebujete inspiraci, jak se dají květy využít? Mrkněte na článek!

 

Zajímá Vás, jak se o papírové květy starat, aby Vám vydržely co nejdéle? Přečtěte si více zde!