Kód: 77

Pro princeznu

1 380 Kč
Skladem

Princeznovský set je připravený k odeslání za hory i za lesy, až tam, kde na něj malá princezna čeká. Přeci nenecháte tu zeď v pokojíčku prázdnou?

Kategorie: Sety květin

Set se skládá ze 6 papírových květin ve smetanovo-růžové barvě s pár menšími kvítky a lístky. Ústřední postavou tohoto setu je růžová růže v opravdu nadživotní velikosti, kolem ji doplní smetanové jiřinky a do stejných barev laděné menší růžičky

 

V setu najdete:

1x Růže větší (průměr 32 cm)

1x Růže menší (14 cm)

2x Růže nejmenší (8 cm)

2x Jiřinka (14 cm)

4x Drobné kvítky (4 cm)

6x Listy ve smetanové barvě

 

Celkově tedy set poskládaný obdobně jako na foto bude mít velikost 70 x 50 cm.

 

Materiál květin je papír vyšší gramáže a pár kapek lepidla. Tento set obsahuje ty nejpracnější květy. Růže jsou bezpochyby nejvíce časově náročné na výrobu, ale takové jiřinky jim šlapou na paty. Každý lístek vystřihnout, ztočit, vytvarovat do kornoutku, slepit a pak zkompletovat. Ještě štěstí, že Vám už přijde jen krabice plná radosti a instalace na zeď Vám nezabere více než pár minut.

 

Všechny větší květy mají na zadní straně háček na zavěšení. Pro jejich snadnou instalaci Vám zašlu i samolepicí háčky a pro uchycení menších květů a listů pak žvýkačkovou hmotu.

 

Jako inspirace k aranžování Vám může posloužit fotka, jak jsem květy poskládala já, ale kreativitě se meze nekladou a nebojte se vymyslet originální uspořádání. Přesně takové, jaké Vám a dekorovanému prostoru bude vyhovovat.

 

Potřebujete inspiraci, jak se dají květy využít? Mrkněte na článek!

 

Zajímá Vás, jak se o papírové květy starat, aby Vám vydržely co nejdéle? Přečtěte si více zde!