Doporučuji

Za těch pár let, kdy je můj pracovní i osobní život spojen s výrobou květin z papíru, mně tato moje vášeň přivedla do života mnoho úžasných a šikovných lidí. Právě jim bych ráda na svém webu dala prostor a vám, navštěvníkům této stránky, tak možná usnadnila hledání spolehlivého a oveřeného dodavatele pro další službu nebo výrobek, který sháníte.

 

Doporučuji(1)

Vipeta Paperie

Petru, která pod značkou Vipeta Paperie vyrábí ty nejhezčí fotoalba, jsem poprvé osobně potkala na akci MeetPapír (článek z MeetPapír 2019 si můžete přečíst zde), ale vše začalo jako poctivá instagramová sledovačka a až pak osobní setkání. Petra je také první, se kterou jsem sepsala rozhovor "Papír, moje vášeň" na můj BLOG. Takže kdo hledá propracované a moc pěkné svatební knihy, fotoalba nebo obaly na očkovací průkaz - právě našel!

 

Vipeta Paperie - eshop

 

 

_________________________________

Doporučuji(2)

Atelier Estime

Setkání s Jarmi, která za Ateliérem Estime stojí a hlavně pod touto značkou vyrábí parádní obaly na diáře, proběhlo podobně jako s Petrou z Vipety výše. Nejdřívě online a následně na MeetPapír, už v roce 2018. Jarmilky výrobky jsou prostě boží - osobně mám od ní peněženku a je skvělá - z nádherné látky a hlavně kvalitní. Tedy ať chcete udělat radost sobě něbo někomu blízkému, v Atelieru Estime to pravé určitě najdete. 
 
Atelier Estime - eshop a ještě facebook, ať vám neuniknou novinky
 
 
_________________________________
Doporučuji(3)
Dobrý tým
Nápad Anety propojit spolehlivé a zkušené svatební a eventové dodavatele se na veřejnost dostal v roce 2020. Jsem moc ráda, že jsem součástí týmu a věřím, že společné svatební sezóny budou stát za to. Z tak velké koncentrace skvělých napádu můžou vzniknout jen nezapomenutelné zážitky.
Seznam dodavatelů vám ideálně usnadní hodiny hledání a vše, od svatebního místa, přes fotografa až po dekorace najdete na jednom místě - tedy na Anety webu, který celý projekt zastřešuje.
Aneta také píše blog o svatebním plánování - Svatební grep.
 
_________________________________

Markéta Závůrková - Fotoateliér Madeleine

Doporučuji

lokalita Slaný
Markétu znám osobně, vyráběla jsem pro ní do ateliéru fotostěnu a další rekvizity pro focení. Zde si dovolím odcitovat svůj dřívejší článek - Photo Madeleine - Díky Markét milému přístupu se z focení budou radovat i ti nejzarytější odpůrci vlastních fotek. A na konci budou odcházet z hezkým pocitem a krásnými fotkami - věřte mi, je to moc fajn ženská!
 
Facebook stránka ateliéru
Pro maminky a jejich dítka má Markét i online bazárek oblečení.