Samolepky na kořenky a dózy z IKEA

Jaký druh samolepek vybrat na kořenky a dózy z IKEA?

 

IKEA - KOŘENKY

Samolepky na KOŘENKY RAJTAN

Tyto IKEA kořenky jsou bezkonkurenčně nejpopulárnější a popisky na ně vyrábím nejčastěji. Jsou velmi variabilní a najdou si své místo snad v každé kuchyni. Někdo jim vyhradí celý šuplík, jinde se budou muset spokojit s menším místem ve skříňce. Vždy je ale můžete polepit samolepkami s názvy koření, které v nich máte a dodat jim tak nejen sjednocený vzhled, ale zejména zlepšit přehlednost a orientaci ve své kuchyni všem členům domácnosti. 

 

Nálepky na KOŘENKY ÖRTFYLLD

Štíhlé elegantní skleněné kořenky se skvěle vejdou naležato do šuplíku, pokud pro ně máte vyhrazené vyšší místo, můžete je nechat stát na výšku. V obou případech pro vás ráda vyrobím nálepky, které vám kořenky hezky označí a hned budete vědět, po které při vaření právě sáhnout. 

Popisky na KOŘENKY 365+ IHÄRDIG

Tyto kořenky bych spíš nedoporučovala, co se polepu samolepkami týká. Víčko k umístění samolepky není vhodné téměř vůbec a bok také není v tomto případě ideální, zejména z důvodu zaobleného a nepravidelného tvaru. Pokud již tyto kořenky doma máte a jiné pořizovat nechcete, zvažte tyto možnosti.

IKEA - DÓZY

Samolepky na DÓZY 365+ 1.3l a 2.3l

Oblíbená IKEA dóza na suché potraviny, kterou máme doma v pár kusech snad všichni. Případně její obdobu od jiného výrobce. Ať už si dózy vystavíte na poličku nebo schováte do šuplíku, pokaždé se najde místečko, kde ji označit samolepkou s textem podle vás. Můžete mít klidně 8 druhů mouky nebo 4 různé čočky, na vše vám nálepky ráda vyrobím a vy si dózy oštítkujete podle svého vkusu. 

 

 

7